Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Do nedávna jsme trénovali v rámci ZKO Veřovice.  V březnu 2008 jsme založili OSA Javorník Veřovice (oblastní skupinu agility) a v červenci 2014 jsme se osamostatnili úplně. Koncem října jsme si založili zájmový spolek (z.s.) JUST FUN, z.s.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme parta nadšenců pro agility a rádi mezi sebe uvítáme nové tváře :o) Naší prioritou je výcvik agility, máme na kontě pár vitěztví, složených zkoušek, ale hlavně běháme pro radost. Po domluvě je možnost věnovat se i jinému typu výcviku (dogdancing, klasická poslušnost, příprava ke zkouškám,...)

Co je to agility?

Agility je poměrně mladý sport, kterému propadá čím dál víc lidí různého věku. Jedná se o obdobu koňského parkuru s tím, že psovod běží spolu s pejskem (na plemeni nezáleží) a snaží se jej provést parkurem v co nejkratším čase a s minimem chyb. Na parkuru potkáte různorodé překažky, které musí pes přeskočit nebo jimi proběhnout.  Pejsci i jejich páni si agility většinou velmi rychle oblíbí.  Agility prohlubuje vztah mezi psem a člověkem. Agility je sportem, ve kterém děláte něco pro sebe i svého psa :o)

Kdo může běhat agility?

Agility může běhat kdokoliv, jakéhokoliv věku i s téměř jakýmkoliv psem, pokud je ovšem zaručen dobrý zdravotní stav psa.

 

Agresivní jedinci (tj. takoví, kteří po vypuštění z vodítka ohrožují ostatní psy) nebudou na trénink přijati - nezabýváme se řešením problémového chování u psů.

 

 

PODMÍNKY ČLENSTVÍ/KURZŮ V JUST FUN

PŘIHLÁŠKA+INFORMOVANÝ SOUHLAS

Údaje pro platbu členského příspěvku:

číslo účtu pro zaslání členského příspěvku: 2800704195/2010

jako variabilní symbol uveďte: 01012019

do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno

 (tj. 300 Kč pro dospělé a 150 Kč pro mladší 18 let a studenty)

vratná záloha na brigády: platba pouze v hotovosti (500 Kč dospělí, 300 Kč mladší 15 let) - počet brigádnických hodin: 6 hod/rok

 

TOPlist